Year (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Views
gl: Vistas

en: Year
gl: Ano

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Integer
gl: Enteiro

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Minimum
gl: Mínimo

en: About
gl: Información

en: %name: the value may be no greater than %max.
gl: %name: el valor non pode ser maior que %min.
