Year (1.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Year
hy: Տարի

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: @label
hy: @label (@column)

en: %name: the value may be no greater than %max.
hy: %name: արժեքը պետք  է լինել ոչ ավելի, քան %max:

en: Integer settings
hy: Ամբողջական թվի կարգավորումներ
