Year (1.0.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Year
sr: Година

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Maximum
sr: Максимално

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално

en: Unsigned
sr: Неозначен

en: %name: the value may be no greater than %max.
sr: %name: вредност не сме бити већа од %max.

en: Integer settings
sr: Целобројна подешавања

en: Database storage size
sr: Капацитет складиштења базе података
