Year (1.0.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Views
az: Görünüşlər

en: Year
az: İl

en: Sort order
az: Sırala

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Maximum
az: Maksimum

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Integer
az: Tam

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Unsigned
az: İmzasız

en: Field types
az: Sahə növləri
