Year (1.0.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Year
da: År

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Maximum
da: Maksimum

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Integer
da: Heltal

en: Select list
da: Valgliste

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Start year
da: Start år

en: End year
da: Slut år

en: Unsigned
da: Usigneret

en: Field types
da: Felttyper

en: %name: the value may be no greater than %max.
da: %name: værdien må ikke være større end %max.

en: Integer settings
da: Heltal

en: Reduce duplicate
da: Reducér dubletter

en: Database storage size
da: Størrelse på databaselager
