Year (1.0.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Year
bo: ལོ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: %name: the value may be no greater than %max.
bo: %name། ཐོབ་གྲངས་དེ་%max་ལས་ཆེ་མི་ཉན།
