Year (1.0.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Year
ca: Any

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Integer
ca: Enter

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls

en: Start year
ca: Any d'inici

en: Unsigned
ca: Sense signe

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: %name: the value may be no greater than %max.
ca: %name: el valor no ha de ser més gran que %max.

en: Integer settings
ca: Paràmetres enters

en: Reduce duplicate
ca: Redueix els duplicats

en: Database storage size
ca: Mida d'emmagatzematge de la base de dades
