Year (1.0.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Start year
cy: Y flwyddyn ddechreuol

en: End year
cy: Blwyddyn diweddu
