Year (1.0.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Views
fi: Näkymät

en: Year
fi: Vuosi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Maximum
fi: Suurin

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Integer
fi: Kokonaisluku

en: Select list
fi: Valintalista

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: Start year
fi: Aloittava vuosi

en: End year
fi: Lopettava vuosi

en: Unsigned
fi: Merkitsemätön

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: %name: the value may be no greater than %max.
fi: %name: arvo eri voi olla suurempi kuin %max.

en: Integer settings
fi: Muuttujan asetukset

en: Reduce duplicate
fi: Vähennä duplikaattien määrää

en: Database storage size
fi: Tietokannan tallennustilan koko
