Year (1.0.1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Value
he: ערך

en: Views
he: היבטים

en: Year
he: שנה

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Maximum
he: מקסימום

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Integer
he: שלם

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Minimum
he: מינימום

en: About
he: אודות

en: Start year
he: שנת התחלה

en: End year
he: שנת סיום

en: Unsigned
he: לא חתום

en: Integer settings
he: הגדרות מספר שלם

en: Reduce duplicate
he: צמצום כפילות

en: Database storage size
he: נפח אחסון מאגר נתונים
