Year (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Views
jv: View

en: Year
jv: Tahun

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: %name: the value may be no greater than %max.
jv: %name: bijine ora oleh luwih gedhe sākā %max.
