Year (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Year
ka: წელი

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Minimum
ka: მინიმუმი
