Year (1.0.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: About
km: អំពី

en: %name: the value may be no greater than %max.
km: %name ៖ តម្លៃ​អាច​មិន​ច្រើន​ជាង %max ។
