Year (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Unsigned
kn: ಸಹಿ ಮಾಡದೆ ಇರುವ
