Year (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Year
my: နှစ်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: About
my: အကြောင်း
