Year (1.0.1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Views
pl: Widoki

en: Year
pl: Rok

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Start year
pl: Rok początkowy

en: End year
pl: Rok końcowy

en: Unsigned
pl: Nieprzypisane

en: Field types
pl: Typy pól

en: %name: the value may be no greater than %max.
pl: %name: wartość nie może być większa niż %max.

en: Integer settings
pl: Ustawienia liczb całkowitych

en: Reduce duplicate
pl: Redukuj duplikaty

en: Database storage size
pl: Wielkość bazy danych
