Year (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Year
sl: Leto

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Integer
sl: Celo število

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu
