Year (1.0.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Integer
te: పూర్ణసంఖ్య

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: About
te: గురించి

en: Integer settings
te: ఇంటీజర్ అమరికలు

en: Database storage size
te: డేటాబేస్ నిల్వ పరిమాణం
