Year (1.0.1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Year
vi: Năm

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Integer
vi: Số nguyên

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Start year
vi: Năm bắt đầu

en: End year
vi: Năm kết thúc

en: Unsigned
vi: Chưa ký

en: %name: the value may be no greater than %max.
vi: %name: giá trị không được lớn hơn %max.
