Year Only (9.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Year
bo: ལོ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: About
bo: གསལ་བཤད
