Year Only (9.1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Year
gl: Ano

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Sort order
gl: Orde predeterminada

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: About
gl: Información
