Year Only (9.1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Year
hi: वर्ष

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: About
hi: के बारे में
