Year Only (9.1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Year
hr: Godina

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: About
hr: Opis
