Year Only (9.1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Year
lt: Metai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: About
lt: Apie

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: Field types
lt: Laukelių tipai
