Year Only (9.1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Year
pt: Ano

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Sort order
pt: Ordenação

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: About
pt: Sobre

en: Start year
pt: Ano de início

en: End year
pt: Fim do ano

en: Field types
pt: Tipos de campo
