Year Only (9.1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Year
ro: Anul

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: About
ro: Despre

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
