Year Only (9.1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Year
tr: Yıl

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri
