Year Only (9.1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Year
uk: Рік

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Sort order
uk: Впорядкування

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: About
uk: Про модуль

en: Start year
uk: Початковий рік

en: End year
uk: Кінцевий рік

en: Field types
uk: Типи полів
