Year Only (9.1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Year
vi: Năm

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: About
vi: Giới thiệu

en: Start year
vi: Năm bắt đầu

en: End year
vi: Năm kết thúc
