Year Only (9.1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Year
ar: السنة

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Field types
ar: أنواع الحقل
