Year Only (9.1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Year
be: Год

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Relative default value
be: Адноснае прадвызначанае значэнне
