Year Only (9.1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Year
bs: Godina

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
