Year Only (9.1.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Year
cs: Rok

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: End year
cs: Konečný rok

en: Field types
cs: Typy polí

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota
