Year Only (9.1.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Year
da: År

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Start year
da: Start år

en: End year
da: Slut år

en: Field types
da: Felttyper

en: Relative default value
da: Relativ standardværdi
