Year Only (9.1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Year
el: Έτος

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Start year
el: Έτος έναρξης

en: End year
el: Έτος τέλους

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
