Year Only (9.1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Year
et: Aasta

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Relative default value
et: Suhteline vaikeväärtus
