Year Only (9.1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Year
eu: Urtea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
