Year Only (9.1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Year
fa: سال

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Start year
fa: سال شروع
