Year Only (9.1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Year
fi: Vuosi

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Start year
fi: Aloittava vuosi

en: End year
fi: Lopettava vuosi

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Relative default value
fi: Suhteellinen oletuspäivämäärä
