Year Only (9.1.3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Year
fr: Année

en: Sort order
fr: Ordre de tri

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: Start year
fr: Année de début

en: End year
fr: Année de fin

en: Field types
fr: Types de champs

en: Relative default value
fr: Valeur par défaut relative

en: Current year
fr: Année en cours
