Year Only (9.1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Year
he: שנה

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Start year
he: שנת התחלה

en: End year
he: שנת סיום

en: Relative default value
he: ערך ברירת מחדל יחסי
