Year Only (9.1.3) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Year
it: Anno

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Default value
it: Valore predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Start year
it: Anno iniziale

en: End year
it: Anno finale

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Relative default value
it: Valore relativo predefinito
