Year Only (9.1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Year
ja: 年

en: Sort order
ja: 並び順

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Default value
ja: デフォルト値

en: About
ja: アバウト

en: Start year
ja: 開始年

en: End year
ja: 終了年

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Relative default value
ja: デフォルトの相対日時
