Year Only (9.1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Year
nl: Jaar

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: Start year
nl: Beginjaar:

en: End year
nl: Eind jaar:

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Default year
nl: Standaard jaar

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde
