Year Only (9.1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Year
ru: Год

en: Sort order
ru: Порядок сортировки

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Start year
ru: Начальный год

en: End year
ru: Конечный год

en: Field types
ru: Типы полей

en: Relative default value
ru: Относительное значение по умолчанию
