Year Only (9.1.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Year
sv: År

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Start year
sv: Startår

en: End year
sv: Slutår

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Relative default value
sv: Relativt förvalt värde
