Year Only (9.1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Year
th: ปี

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
