Year Only (9.1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Year
az: İl

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Sort order
az: Sırala

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
