YG Agency - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Close
ca: Tanca

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
