YG Agency - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: footer
cs: patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Close
cs: Zavřít

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
